Lig Seçin

Diğer Sporlar

Arslan Ekşi'ye af yok

Eski antrenör Bagnoli ile sık sık tartışma yaşayan, sivri çıkışlarıyla dikkat çeken kaptan Arslan Ekşi, süresiz kadro dışı kalmasının ardından yönetimle arasındaki buzları eritmek istiyor. Kaptan Ekşi’nin akıbeti Fenerbahçe yönetiminin sezon sonu vereceği kararla belli olacak.

Bu Haberi Paylaşın

Geçtiğimiz sezon İtalyan antrenör Daniela Bagnoli yönetiminde Şampiyonlar Ligi gruplarında 'dip' yapan Sarı- Lacivertliler'de, teknik ekiple oyuncular arasında problem olduğu iddiaları da gündeme oturmuştu. Yönetim yaşananlar sonrası yönetim  ‘neşteri’ vurdu ve Bagnoli ile yollar ayrıldı. Bu hamle ile faturanın ‘hocaya’ kesildiği yorumları yapıldı.

Eski antrenör Bagnoli ile yıldızı barışmayan ve sık sık tartışma yaşayan, sivri çıkışlarıyla dikkat çeken kaptan Arslan Ekşi, antrenörle yaşadığı sıkıntı sonrası süresiz kadro dışı bırakılarak para cezasına çarptırılmıştı, F.Bahçe’de 5 sezonda 4 kez şampiyonluk sevinci tadan, hırsıyla taraftarın gözdesi olan 27 yaşındaki oyuncu, bir önceki sezon Arjantinli antrenör Daniel Castellani’yle de sorun yaşamıştı.

Geçen hafta sonu Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım ve Voleybol Şubesi’nden sorumlu yönetici Hakan Dinçay ile bir araya gelen Arslan Ekşi bu görüşmede ‘Fenerbahçe’de kalmak istediğini’ açıkca belirtmesine rağmen beklediği cevabı alamadı. Başkan Aziz Yıldırım ve yönetici Hakan Dinçay’ın Arslan’ın durumu konusunda hemfikir olmadıkları ancak takımın dengelerini bozmamak için sezon bitmeden son kararı vermedikleri öğrenildi.

Arslan Ekşi’ye başta Arkas olmak üzere Ankara ekiplerinin ciddi teklifler yaptıkları ancak Arslan’ın Fenerbahçe’de kalmak istediği biliniyor.

Kaynak / Voleybolextra 

Etiketler


Bu Habere Yorum Yaz

Bu Habere Yapılan Yorumlar