Lig Seçin

Diğer Sporlar

Fahriye Evcen'in yeni aşkı Burak Yılmaz

Galatasaray formasıyla hem ligde hem Avrupa’da adından sıkça söz ettiren golcü futbolcu Burak Yılmaz, önceki gün daha önce adı takım arkadaşı Hamit Altıntop’la anılan güzel oyuncu Fahriye Evcen’le buluştu.

Bu Haberi Paylaşın

Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen önceki gün, Arda Turan’la Sinem Kobal’ın yakınlaşmasına vesile olan Dilara Endican’ın evinde bir araya geldi. Endican’ın evine ilk gelen Fahriye Evcen oldu. Oyuncudan hemen sonra Arda Turan’ın nişanlısı Sinem Kobal geldi. Kuruçeşme’deki eve son intikal edense Burak Yılmaz'dı. Sinem Kobal’la Endican’ın da eşlik ettiği ikili, birlikte yemek yiyip, birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldu.

 

Aman! Nazar değmesin

Burak Yılmaz evden ayrılırken, Dilara Endican balkona çıkıp el salladı. Yılmaz’ın, plakası adı ve soyadının baş harflerini taşıyan 350 bin euro’luk Bentley'i dikkat çekti. Yılmaz, otomobiliyle fotoğrafının çekilmesine tepki gösterirken, Endican gazetecileri, “Aman çocuklar otomobilini daha yeni aldı. Nazar değmesin” diye uyardı. Fahriye Evcen’se görüntülenmemek için Endican’ın evinden saatlerce dışarı adım atmadı.

Adı Hamit'le de anılmıştı

Fehriye Evcan'ın adı daha önce de Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop'la anılmıştı.

Milliyet / Seçkin ŞENVARDAR

Etiketler


Bu Habere Yorum Yaz

Bu Habere Yapılan Yorumlar